LV EN RU


StatistikaInformācija pēdējo reizi atjaunota
2016.06.20. 10:29:31

Apmeklētāji kopš 25.06.2009: 28619886
Apmeklētāji šodien: 4530

   
Interneta zemesgrāmatas izmantošanas varianti

1. VARIANTS

Līgums ar Tiesu administrāciju.

Ja vēlaties izmantot izplatīšanas sistēmu, lūdzam izvēlēties atbilstošāko no zemāk piedāvātajiem līgumu projektiem. Lūgums to izvērtēt un izvēlēties Jums piemērotāko variantu (lietotāju skaitu, maksājumus u.c.), aizpildīt līgumu ar Jūsu rekvizītiem, sagatavot reģistrācijas apliecības kopiju, parakstīt un nogādāt līgumu uz Tiesu administrāciju.
 
 
 
Līgums par informācijas sniegšanas pakalpojumiem.

2. VARIANTS

Swedbank internetbanka.

A/S Swedbank internetbankas lietotājiem ir pieejama valsts vienotās datorizētā zemesgrāmata bez papildu līgumattiecībām ar Tiesu administrāciju.
 
3. VARIANTS

eLand elektroniskie norēķini ar kredīt/debetkarti

Pakalpojums jebkuram kredīt/debetkartes īpašniekam, bez papildus līguma noformēšanas un ierašanās Tiesu administrācijā, ļauj saņemt informāciju no valsts vienotās datorizētās zemesgrāmatas (VVDZ) datubāzes un noskaidrot informāciju par jebkuru Latvijas zemesgrāmatā reģistrētu nekustamo īpašumu.
 
4. VARIANTS

Lursoft datubāze

Saņemt informāciju no valsts vienotās zemesgrāmatas datubāzes un noskaidrot informāciju par jebkuru zemesgrāmatā reģistrētu nekustamo īpašumu var ikviens Lursoft lietotājs, tādējādi nav nepieciešams slēgt papildus līgumu ar Tiesu administrāciju.

5.VARIANTS

Firmas.lv datubāze

Saņemt informāciju no valsts vienotās zemesgrāmatas datubāzes un noskaidrot informāciju par jebkuru zemesgrāmatā reģistrētu nekustamo īpašumu var ikviens Firmas.lv lietotājs, tādējādi nav nepieciešams slēgt papildus līgumu ar Tiesu administrāciju.

Nodevu kalkulators Informācija no zemesgrāmatām Kādi dokumenti jāiesniedz Nostiprinājuma lūguma formas
Zemesgrāmatu nodaļu kontaktinformācija 
VVDZ izplatīšanas sistēmas tālrunis: 6722 2072 (Tiesu administrācija), e-pasts info@zemesgramata.lv. Adrese: Ūnijas iela 8 k-9, Rīga, LV-1084. Versija: 2.1.8