LV EN RU


StatistikaInformācija pēdējo reizi atjaunota
2016.06.20. 10:29:31

Apmeklētāji kopš 25.06.2009: 28687259
Apmeklētāji šodien: 5065

   
E-pakalpojumi
  • Mani dati valsts vienotajā datorizētajā zemesgrāmatā

Pakalpojums mani dati valsts vienotajā datorizētajā zemesgrāmatā, ir fiziskām personām paredzēts bezmaksas elektroniskais pakalpojums, kas piedāvā iespēju elektroniski aplūkot informāciju par Jums piederošiem nekustamajiem īpašumiem.

  • Elektronisks paziņojums nekustamā īpašuma īpašniekam

Pakalpojums nodrošina iespēju nekustamā īpašuma īpašniekam, autorizējoties sistēmā ar elektronisko parakstu, saņemt paziņojums par personām, kuras noteiktā laika posmā no VVDZ ir saņēmušas informāciju par attiecīgajam īpašniekam piederošajiem nekustamajiem īpašumiem. 

  • Manā īpašumā deklarētās personas

Pakalpojums nodrošina iespēju fiziskajām personām iegūt informāciju par saviem Zemesgrāmatā reģistrētajiem nekustamajiem īpašumiem, to sastāvu, kadastra numuriem, adresēm un iedzīvotājiem, kuriem ir spēkā reģistrācija dzīvesvietā šajos īpašumos.

  • Elektroniska analītisko datu publicēšana

Pakalpojums nodrošina iespēju reģistrētiem lietotājiem iegūt informāciju par nekustamā īpašuma īpašumtiesību pāreju, elektroniski pieprasot informāciju, norādot laika periodu, teritoriju un nostiprinājuma lūguma veidu. Šī informācija ir pieejama arī atsevišķi par ārvalstniekiem nostiprinātām īpašumtiesībām.

  • Informācijas apkopojums par zemesgrāmatās veiktajiem darījumiem

Pakalpojuma ietvaros katru pirmdienu vietnē zemesgramata.lv sadaļā Aktualitātes automātiski publicē pārskatu par zemesgrāmatās veiktajiem darījumiem, salīdzinot tos ar datiem nedēļu iepriekš. Tāpat pieejams informācijas apkopojums par iepriekšējā nedēļā zemesgrāmatās reģistrētiem 10 lielākajiem pirkumiem.

Nodevu kalkulators Informācija no zemesgrāmatām Kādi dokumenti jāiesniedz Nostiprinājuma lūguma formas
Zemesgrāmatu nodaļu kontaktinformācija 
VVDZ izplatīšanas sistēmas tālrunis: 6722 2072 (Tiesu administrācija), e-pasts info@zemesgramata.lv. Adrese: Ūnijas iela 8 k-9, Rīga, LV-1084. Versija: 2.1.8